flag Судова влада України

Керівництво територіальних управлінь Служби судової охорони продовжує налагоджувати діалог із суддівським і адвокатським середовищем

03 серпня 2020, 16:53

У Миколаєві тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби судової охорони підполковник Служби судової охорони Микола Іщенко взяв участь у Спільних зборах суддів Миколаївської області.  

Він ознайомив учасників зборів з етапами створення та становлення Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області, основними завданнями та діяльністю, а також перспективами розвитку управління.

Підполковник Служби судової охорони Микола Іщенко, зокрема повідомив, що до кінця поточного року під охорону планується взяти всі суди міста Миколаєва, а протягом 2021 року – всі суди області. Він також висловив сподівання на плідну співпрацю та взаєморозуміння із суддівським корпусом та працівниками апаратів судів  в питаннях організації і забезпечення надійної охорони органів судової влади, всіх учасників судових процесів.

У Сєверодонецьку, що на Луганщині, начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов зустрівся з головою кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Луганської області Анатолієм Воронкіним.

Головна мета зустрічі полягала у винайденні шляхів взаємодії між співробітниками Служби судової охорони і адвокатами області. Особливу увагу було приділено розгляду правил пропуску осіб до судових установ та проведенню судовими охоронцями процедури поверхневої перевірки.

Як наголосив полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов, в питаннях забезпечення належного рівня безпеки судових установ Служба судової охорони готова взаємодіяти з абсолютно всіма учасниками судових процесів, зокрема й з адвокатською спільнотою.

Водночас голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Луганської області Анатолій Воронкін зазначив на необхідності більш дієвої взаємодії між адвокатами і співробітниками Служби судової охорони. Зокрема, проводити спільні семінари та інші заходи, які сприятимуть позитивному розв’язанню будь-яких проблемних ситуацій у майбутньому.

За підсумками зустрічі налагоджено канал комунікації та вироблено спільний механізм швидкого й ефективного розв’язання проблемних ситуацій, які можуть виникати між співробітниками Служби судової охорони та адвокатами.