flag Судова влада України

Новопризначені співробітники Служби судової охорони з трьох областей розпочали дистанційне навчання з первинної професійної підготовки

03 червня 2020, 12:31

З початку червня група новопризначених співробітників Служби судової охорони розпочала дистанційне навчання з первинної професійної підготовки на базі Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею.

До навчання, яке триватиме протягом червня-липня, задіяно 30 судових охоронців. Зокрема, 19 співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області, 8 співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області та 3 співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області.

- Враховуючи карантинні заходи, ми спільно з нашими прикарпатськими колегами адаптували програму занять та розробили ефективну систему саме дистанційного навчання для новопризначених співробітників Служби, застосовуючи сучасні технології, - повідомив начальник управління з професійної підготовки та підвищення кваліфікації центрального органу управління Служби судової охорони полковник Служби судової охорони Володимир Євграфов.

Під час навчання з первинної професійної підготовки співробітники Служби набувають спеціальних знань, умінь та навичок, які необхідні для виконання повноважень співробітника Служби судової охорони за призначенням. Судові охоронці дистанційно та самостійно опановуватимуть такі дисципліни, як “Охорона об’єктів”, “Технічна безпека”, “Основи правових знань”, “Основи психічної підготовки”, курс із застосування спецзасобів та вогнепальної зброї тощо.

Основною платформою для дистанційного навчання обрано продукти компанії Google, а також ATutor та Eliademy, які дають змогу зручно впорядкувати лекційний матеріал у форматі документів, презентацій та відео. Крім того, вони дозволяють викладачеві або інструктору відстежувати прогрес кожного співробітника, оцінити його роботи, супроводжуючи коментарями, а також проводити тестові оцінювання знань.

Застосовуватиметься в навчанні співробітників Служби й така дистанційна форма, як вебінари для живого, більш детального викладення інформації та відповідей на всі додаткові питання.

До речі, фахівці зазначають, що, на відміну від традиційних форм організації підготовки, в аудиторії під час дистанційного навчання використовується віртуальне багатосуб’єктне навчальне середовище, де кожний слухач має змогу брати активну участь у спільній побудові знань і досягненні навчальних цілей.

Крім того, серед переваг дистанційної форми навчання зазначають можливість самостійно вирішувати співробітнику Служби, коли і скільки часу впродовж курсу навчання приділяти на вивчення матеріалу; незалежність від місця навчання, персоналізований темп оброблення інформації та зосередженість викладача на кожному слухачеві окремо.

Після проходження навчання та успішного складання  державної атестації, співробітники територіальних управлінь Служби отримають свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації “Охоронник” ІІІ розряду.