Сьогодні, 23 квітня, у Києві відбулося засідання Вищої ради правосуддя.
Серед питань порядку денного члени Вищої ради правосуддя розглянули звіт Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря про діяльність Служби судової охорони у 2019 році.
Голова Служби судової охорони детально ознайомив учасників засідання з етапами становлення та розвитку Служби, досягненнями в минулому 2019 році, головними завданнями на найближчу перспективу відповідно до Стратегії розвитку Служби судової охорони до 2022 року.
Валерій Бондар, зокрема, зазначив, що минулого року передбачалося формування лише двох територіальних управлінь Служби, проте сформовано було 16. Для забезпечення належної роботи судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році територіальними управліннями Служби прийнято під охорону 191 об’єкт системи правосуддя.
- Нині під охороною наших співробітників перебуває 240 об’єктів системи правосуддя у 18 областях держави, – повідомив генерал-майор Валерій Бондар і додав, що Служба судової охорони спроможна на 100% виконувати покладені на неї завдання.
Відповідаючи на питання членів Вищої ради правосуддя, Голова Служби судової охорони зазначив, що не зважаючи на складності цьогорічного фінансування системи судової влади та корективи, які вимушено вносяться в плани розвитку Служби через пандемію короновірусу, кількість судових установ, які будуть узяті під охорону Служби, відповідатиме Стратегії розвитку Служби судової охорони до 2022 року.
- Меншою кількістю особового складу, але більш якісною організацією несення служби ми зможемо до кінця 2020 року взяти під свою охорону понад 400 установ судової влади, – наголосив генерал-майор Валерій Бондар.
Члени Вищої ради правосуддя одноголосно ухвалили звіт Голови Служби судової охорони генерал-майора Валерія Бондаря, взявши його до уваги.
- Вища рада правосуддя впевнена, що, продовжуючи свій розвиток, Служба судової охорони незмінно враховуватиме її головне завдання: охорона судових установ – це не лише захист суддів і працівників апаратів судів, а й громадян, які є відвідувачами та сторонами процесу, – наголосив Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко.