Сьогодні, 11 березня, у Рівному розпочалися навчально-методичні збори керівників відділів по роботі з персоналом Служби судової охорони.
На зборах, які триватимуть два дні, представлені територіальні управління з 21 області України. Навчання мають на меті розглянути проблемні питання, з якими стикаються кадрові підрозділи Служби судової охорони під час комплектування особовим складом.
Керівник зборів, начальник управління по роботі з персоналом центрального органу управління Служби полковник Служби судової охорони Олег Білецький, привітав присутніх, підбив підсумки виконання завдань у минулому році та окреслив основні завдання на 2020 рік.
- Вже у 23 областях України створено чи створюються територіальні управління Служби. Головою Служби судової охорони Валерієм Бондарем визначено головне завдання - взяття під охорону всіх судових установ у зоні проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях. Саме на відділи по роботі з персоналом покладено завдання сформувати якісний кадровий локомотив цих територіальних управлінь, - наголосив полковник Служби судової охорони Олег Білецький.
Водночас начальник Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області полковник Служби судової охорони Віктор Мороз, (якраз на базі цього територіального управління проходять збори) зазначив, що саме кадрові органи відігравали ключову роль у розбудові Служби.
- Сьогодні, вісім місяців по тому, наше Територіальне управління має потужний колектив, який працює як злагоджений годинник. Попереду в Служби судової охорони ще більш амбітні плани, які потребують справжніх професіоналів своєї справи. Я переконаний, що кадрові працівники впораються із цим завданням на відмінно, - підкреслив полковник Служби судової охорони Віктор Мороз.
У перший день зборів його учасники ознайомилися з організацією роботи з психологічного забезпечення, впровадженням психо-фізіологічного обстеження за допомогою поліграфа, обговорили проблемні питання штатної та повсякденної роботи кадрових підрозділів.
Особливу увагу було приділено питанню реалізації антикорупційного законодавства, зокрема щодо електронного декларування співробітників Служби судової охорони. Актуальні зміни до законодавства з цих питань, роз’яснення щодо нагальних питань антикорупційної політики довів до учасників заходу начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції центрального органу управління Служби полковник Служби судової охорони Андрій Потребчук.
Він зауважив, що в територіальних управліннях Служби судової охорони призначені уповноважені особи за ведення антикорупційної діяльності, які повинні надавати консультації щодо подання декларацій та їх упорядкування.
Робота зборів триватиме до 12 березня.