Сьогодні, 27 грудня, у Києві відбулося підбиття підсумків діяльності Служби судової охорони за 2019 рік.
У заході взяв участь Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, керівний склад Служби судової охорони, керівники шістнадцяти територіальних управлінь Служби.
Відкриваючи захід, Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар відзначив, що 2019 рік назавжди закарбується в пам’яті співробітників Служби як рік народження нового органу в системі судової влади держави.
- Коли дев’ять місяців тому розпочався процес створення Служби, існували думки, що якщо у 2019 році нам вдасться взяти під свою охорону судові установи у Київській та Вінницькій областях, то це буде великим досягненням. Але сьогодні ми вже присутні у 16 областях! – зазначив Валерій Бондар.
За його словами, сьогодні 186 установ системи правосуддя перебувають під охороною співробітників Служби, а до кінця року цих установ буде 200.
- Сьогодні я з упевненістю можу стверджувати – Служба судової охорони відбулася як державний орган судової гілки влади і швидко розвивається! – наголосив Валерій Бондар і подякував за дієву підтримку у вирішенні проблемних питань з боку керівництва Вищої ради правосуддя, Державної судової адміністрації України, голів і керівників апаратів судових установ.
Голова Служби повідомив, що вже у ці Новорічні й Різдвяні свята оперативно-чергові служби центрального органу управління та територіальних управлінь Служби працюватимуть в посиленому режимі й негайно реагуватимуть на будь-які форс-мажорні ситуації.
Говорячи про плани на 2020 рік, Валерій Бондар повідомив, що у наступному році планується запустити роботу Служби ще у восьми областях.
- На карті України не залишиться жодної області, де б не було створено територіальний підрозділ Служби, а під нашу охорону перейде більше ніж половина об’єктів судової влади, - повідомив Голова Служби.
Також серед пріоритетних завдань на 2020 рік Валерій Бондар визначив: подальше вдосконалення нормативно-правової бази діяльності Служби, створення на Вінниччині власного навчального центру Служби, де здійснюватиметься підготовка і перепідготовка співробітників Служби, формування у складі Служби підрозділів швидкого реагування та фізичної безпеки суддів, забезпечення високого рівня безпеки судових установ, де розглядатимуться резонансні справи тощо.