Три дні поспіль співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області вдосконалювали свої навички з надання домедичної допомоги.
Навчання проводили кращі фахівці Центру впровадження психотренінгових технологій Національного університету цивільного захисту України.
Охоронці Феміди детально вивчали анатомічні, фізіологічні та психологічні особливості роботи з постраждалими й методи підтримки життєдіяльності людини, а за допомогою манекенів та інтерактивного обладнання засвоювали комплекси невідкладних медичних заходів, які надаються постраждалому.
Під час тренінгу cудові охоронці дізналися, що робити в разі інфаркту, інсульту, судомного нападу, непритомності, як проводити серцево-легеневу реанімацію й зупиняти критичні кровотечі за допомогою турнікетів, джгутів та підручних засобів.
- Я вже проходив тренінги з надання домедичної допомоги, але щоразу дізнаюся щось нове. Це чудово, що є нагода відпрацювати певні дії, коли інструктор може не тільки показати, а й навчити, як правильно надавати допомогу. Рятувальники, як ніхто, мають великий досвід у цьому, знання та навички, які вони нам дають, зайвими не будуть, - розповів учасник тренінгу, сержант Служби судової охорони Ігор Миргородський.
Співробітники Служби судової охорони вкотре засвоїли, що вчасно проведені правильні долікарські дії дають шанс врятувати життя людини, і це вони доводять мало не щодня, адже в судових установах перебуває багато відвідувачів та часом хтось із них потребує швидкої долікарської допомоги, яка й рятує життя людини.