Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати професійні навички щодо забезпечення надійної охорони та безпеки органів й установ судової влади спільно з представниками інших правоохоронних органів.
Так, на Черкащині місцем проведення спільного тренування із забезпечення безпеки і громадського порядку в установі системи правосуддя було обрано Соснівський районний суд.
Під час тренування співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, військовослужбовці Національної гвардії України та працівники Національної поліції відпрацювали питання взаємодії під час припинення масових порушень громадського порядку як у суді, так і на прилеглій до нього території, забезпечення безпеки учасників судового процесу.
- Ми маємо бути максимально сконцентровані й підготовлені до будь-якого розвитку подій навколо судових установ, а вміння діяти на випередження сприятиме тому, аби правосуддя на Черкащині відбувалося в безпечних умовах, - зазначив заступник начальника Територіального управління Служби у Черкаській області підполковник Служби судової охорони Юрій Бас.
На Сумщині до навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області, яке днями пройшло в Тростянецькому районному суді, долучилися й місцеві правоохоронці та рятувальники ДСНС.
Головна мета спільного тренування полягала у відпрацюванні механізму спільних дій щодо убезпечення всіх учасників судових процесів, зокрема тактичних прийомів щодо стримування агресивно налаштованих осіб, які силоміць намагаються прорватися до суду та зірвати судовий процес, а також у разі можливого виникнення пожежі чи задимлення в приміщенні суду.
А в Дніпрі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області спільно з фахівцями обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели протипожежне тренування.
Під час заняття, яке пройшло на базі адміністративної будівлі територіального управління Служби, його учасники спільно відпрацювали дії з локалізації та гасіння пожежі на її початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, а також дотримання заходів безпеки під час евакуації персоналу.
Подібні навчання і тренування допомагають співробітникам Служби судової охорони удосконалювати власну професійну майстерність та відпрацювати спільні дії з представниками інших правоохоронних і силових структур із забезпечення надійної охорони та безпеки судових установ в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.