У Навчальному центрі Служби судової охорони, що у Вінниці, 22 жовтня відбувся дванадцятий випуск слухачів.
17 співробітників Служби судової охорони з територіальних управлінь Служби у Донецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Львівській, Івано-Франківській, Чернігівській, Черкаській та Рівненській областях, м. Києві та Київській області успішно завершили курс первинної професійної підготовки, склали іспити й отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації «Охоронник».
Майже два місяці слухачі Навчального центру Служби судової охорони здобували нові знання з тактики охоронної діяльності, психології, правознавства, галузевої економіки, основ вогневої підготовки та рукопашного бою, які завершилися державними іспитами.
Начальник Територіального управління Служби у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус разом з іншими співробітниками Служби, які протягом навчання ділилися зі слухачами своїм досвідом, привітав випускників з успішним завершенням навчання.
- Сьогодні ви завершили навчання в нашому Навчальному центрі, але кожен фініш – це по суті старт. Ви починаєте впевнений кар’єрний шлях у Службі, й отримані знання та навички стануть вашими надійними помічниками під час несення служби з охорони й забезпечення безпеки органів та установ судової влади, - підкреслив полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.
Довідково. Навчальний центр є структурним підрозділом Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області й забезпечує підготовку кваліфікованих кадрів для потреб Служби, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.
Влітку цього року Навчальний центр Служби успішно пройшов акредитацію та атестацію Міністерства освіти і науки України й отримав сертифікат та свідоцтво для здійснення підготовки кваліфікованих кадрів для потреб Служби строком на 10 років.
В основу створення Навчального центру Служби судової охорони покладено досвід функціонування подібних навчальних закладів провідних країн світу, зокрема діяльність центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно. Тому новостворений центр не став типовим навчальним закладом із великим штатом викладачів та інструкторів, а є освітнім закладом сучасного типу. Тут викладають і діляться своїм досвідом найкращі та найпідготовленіші співробітники Служби судової охорони, а штат адміністрації Центру на сьогодні становить лише 6 осіб.
Такий підхід дозволяє не тільки значно економити державні кошти на підготовку персоналу Служби судової охорони, підвищити рівень їх професійної підготовки, а і якість виконання ними завдань з охорони та забезпечення безпеки установ судової влади.
За рік свого існування Навчальний центр Служби судової охорони у Вінниці вже провів дванадцять випусків підготовлених судових охоронців.