У Житомирі 28 вересня відбулися навчально-методичні збори із заступниками начальників (з забезпечення) територіальних управлінь Служби судової охорони.
До участі у зборах, які проходили на базі Територіального управління Служби у Житомирській області під керівництвом заступника Голови Служби (з забезпечення) полковника Служби судової охорони Олександра Колєснікова, залучено заступників начальників (з забезпечення) всіх 24 територіальних управлінь, керівників та фахівців структурних підрозділів центрального органу управління Служби.
Головна мета зборів полягала в наданні їх учасникам методичної та практичної допомоги в організації й виконанні службових завдань за напрямом матеріально-технічного, логістичного забезпечення, обговоренні та вирішенні проблемних питань діяльності.
Відкрив роботу зборів Голова Служби судової охорони Валерій Бондар, який наголосив на важливості завдань, що покладаються на систему забезпечення діяльності Служби.
- Надійний тил і стала робота системи матеріально-технічного забезпечення – запорука успішного розвитку Служби, - наголосив у своєму зверненні до учасників зборів Голова Служби Валерій Бондар.
Як він додав, третій рік триває становлення та розвиток Служби, і за цей час проведено титанічну роботу щодо її забезпечення всім необхідним для повноцінного функціонування, а отже – забезпечення надійної охорони й безпеки органів та установ судової влади, а також всіх учасників судових процесів.
- Без надійного тилу здобути перемогу неможливо! – підкреслив Валерій Бондар.
Окремий наголос у своєму виступі він зробив на питанні медичного забезпечення, надто в контексті пандемії коронавірусної хвороби Covid-19. Він звернув увагу учасників зборів на продовження активних профілактичних заходів і заходів з протидії поширенню Covid-19 у колективах територіальних управлінь Служби та судових установах.
Голова Служби також акцентував увагу учасників зборів на економному використанні енергоносіїв та паливно-мастильних матеріалів, дбайливому ставленні до матеріально-технічних засобів, проведенні якісних робіт із переведення об’єктів інфраструктури та транспортних засобів Служби на експлуатацію в зимових умовах і побажав учасникам зборів успіхів в оволодінні новими знаннями.
Під час методичних занять учасники зборів розглянули низку важливих питань організації діяльності системи забезпечення Служби. Зокрема, проаналізували стан організації матеріально-технічного забезпечення та закупівель товарів, робіт і послуг у територіальних управліннях Служби, використання транспортних засобів та паливно-мастильних матеріалів, умови та порядок зберігання озброєння, спеціальних засобів і засобів індивідуального захисту, стан медичного забезпечення та забезпечення зв’язком тощо.
Для учасників також провели показове заняття щодо правильної організації розміщення структурних підрозділів, зберігання матеріальних цінностей на прикладі Територіального управління Служби у Житомирській області.
На завершення учасники зборів сформували й уточнили основні завдання щодо всебічного забезпечення діяльності Служби до кінця цього року та на наступний 2022 рік.