Співробітники Служби судової охорони під час тактико-спеціальних занять і тренувань ознайомлюються зі специфікою охорони та забезпечення безпеки об’єктів судової влади, нещодавно прийнятих під охорону.
Так, сьогодні, 10 грудня, на базі Новоград-Волинського міськрайонного суду пройшло тактико-спеціальне заняття для співробітників підрозділів охорони та резерву другої черги Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області.
Судові охоронці відпрацювали тактичні прийоми витіснення порушників громадського порядку під час спроби блокування ними входу до будівлі суду, у разі вчинення ними безладів на прилеглій до суду території та в залі судового засідання.
- Заняття було проведене для здобуття новопризначеними співробітниками Служби практичних вмінь своєчасно реагувати на зміну обстановки та виникнення нештатних ситуацій на території чи в будівлі суду. Особлива увага була приділена взаємодії співробітників підрозділу охорони з групою швидкого реагування управління, яка виїздить у разі ускладнення обстановки на об’єкті охорони, - зазначив начальник Територіального управління Служби у Житомирській області полковник Служби судової охорони Геннадій Герасимчук.
Варто додати, що Новоград-Волинський міськрайонний суд взятий під охорону Службою судової охорони менше ніж місяць тому, але вже за цей час судові охоронці не допустили пронесення до приміщення суду 15 заборонених предметів.
Напередодні спільне тактико-спеціальне навчання вкотре відбулося на Кіровоградщині, під час якого співробітники Служби у взаємодії з працівниками Головного управління Нацполіції та рятувальниками Головного управління ДСНС у Кіровоградській області відпрацювали дії в разі виникнення нештатних ситуацій в органах судової влади.
Тренування пройшло на території та в приміщенні Олександрівського районного суду, який лише тиждень тому перейшов під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Кіровоградської області.
У ході практичної фази тренування його учасники розв’язували різні ситуаційні та тактичні завдання, відпрацьовували алгоритм спільних дій у разі виникнення форс-мажорних ситуацій під час охорони та забезпечення безпеки судової установи. Зокрема, у разі спроби агресивно налаштованих осіб прорватися на територію та в будівлю суду.
Крім того, судові охоронці якісно організували зустріч підрозділів оперативно-рятувальної служби й надали допомогу у виборі найкоротшого шляху для під’їзду до осередку умовної пожежі.
Практичні навички, отримані співробітниками Служби судової охорони під час спільних із представниками інших силових структур і правоохоронних органів тренувань, дадуть змогу їм діяти організовано, чітко та злагоджено в разі виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах охорони.