“Служба судової охорони тримає над Фемідою своєрідну безпекову “парасольку”, - на цьому сьогодні, 26 листопада, під час свого виступу перед учасниками IX щорічного судового форуму “Вектор розвитку 2020” наголосив перший заступник Голови Служби судової охорони полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин.
У заході, який проходив у змішаному форматі (очному та за допомогою відеоконференції), взяли участь провідні вітчизняні та закордонні фахівці й експерти. Зокрема, голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, заступник Голови Верховного Суду Богдан Львов, міжнародна експертка проєкту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” Діана Ковачева, суддя Вищого антикорупційного суду Віра Михайленко, президент Асоціації правників України Денис Бугай, голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив Світлана Матвієнко. Модерувала форум голова Південно-західного апеляційного господарського суду Наталія Богацька.
Перший заступник Голови Служби судової охорони полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин ознайомив учасників форуму з ходом розвитку та життєдіяльності Служби, досягненнями за останні півтора року.
- Служба судової охорони тримає над Фемідою своєрідну безпекову “парасольку” для безпечної діяльності суддів і працівників апаратів судів, безпечних умов перебування учасників судового процесу та відвідувачів суду, - зазначив полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин.
Серед досягнень за останні півтора року з моменту створення Служби судової охорони як незалежного державного органу в системі правосуддя він відзначив, що в усіх 24 областях України створені та функціонують територіальні управління Служби, під охороною яких вже перебувають 438 установ судової влади, триває нарощування спроможностей підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів, запущено процес підготовки кадрів у відкритому в цьому році у Вінниці власному Навчальному центрі.
Особливий наголос перший заступник Голови Служби судової охорони зробив на питаннях кадрового менеджменту. Він, зокрема, зазначив, що до Служби судової охорони йдуть насамперед через ставлення до співробітників.
- А це для керівництва Служби є одним із пріоритетних напрямів у будівництві архітектури службових відносин у наших колективах, на зразок кращих західних еталонів корпоративної етики для досягнення високих результатів діяльності, - підкреслив Станіслав Максимішин.
Як він додав, аби стати частиною сучасного й ефективного органу з правоохоронними функціями, здатного забезпечити безпеку та громадський порядок у судових установах, колективу Служби потрібно ще багато попрацювати.
- Але ми відчуваємо, що тримаємо правильний напрямок розвитку. До речі, Служба судової охорони за своїм масштабом є невеликим органом. Водночас ми за рахунок ефективного використання наявних ресурсів, малою, але достатньою кількістю співробітників забезпечуємо ефективне виконання покладених на нас завдань, - додав перший заступник Голови Служби судової охорони.
Полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин також ознайомив учасників форуму з практичними показниками діяльності співробітників Служби із забезпечення охорони й безпеки судових установ та відповів на питання учасників заходу.