Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати взаємодію з представниками інших силових структур для надійного забезпечення захисту органів та установ судової влади.
Так, на Слобожанщині спільне тактико-спеціальне заняття пройшло на базі Харківського апеляційного суду. Крім підрозділів Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області, до них також долучилися представники обласного Головного управління Національної поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.
Основна мета тренування полягала у відпрацюванні спільних дій співробітників Служби судової охорони, чергового підрозділу військової частини Нацгвардії під час посилення підрозділами Нацполіції в разі загострення обстановки в судовій установі.
Підбиваючи підсумки тренування, заступник начальника Територіального управління Служби у Харківській області полковник Служби судової охорони Олександр Волобуєв зазначив, що подібні практичні заняття проводитимуться й надалі, аби підвищити рівень ефективності спільних дій, взаємодії та злагодженої командної роботи.
У Львові тактико-спеціальне заняття проходило на об’єктах Львівського апеляційного суду. Тут співробітники підрозділу швидкого реагування Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області взаємодіяли з військовослужбовцями Національної гвардії та поліцейськими конвойної служби.
Спроба втечі підсудного з-під варти, припинення масових безладів у залі суду, відбиття нападу на суддю під час судового засідання – такі завдання відпрацьовували судові охоронці разом з правоохоронцями.
Після завершення спільного тренування співробітники взводу швидкого реагування, підрозділу особистої безпеки суддів та група резерву Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області відпрацювали ще й дії під час спроби невідомих осіб незаконно проникнути в судову установу.
Не менш динамічні тактико-спеціальні заняття відбулися й на Прикарпатті. На базі Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею №1 судових охоронців готували до організації службової діяльності та виконання завдань за призначенням в умовах ускладненої загальної обстановки.
Зокрема, керівний склад Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області удосконалював навички в управлінні підрозділами та прийнятті необхідних рішень в умовах обмеженого часу.
Також акцент було зроблено на підвищенні рівня злагодженості роботи структурних підрозділів Територіального управління Служби в період підготовки співробітників резерву ІІ черги для виконання завдань із забезпечення охорони та безпеки органів системи правосуддя.