flag Судова влада України

Керівники та прес-секретарі територіальних управлінь Служби судової охорони навчалися спілкуватися з медіа і кризових комунікацій

01 жовтня 2020, 15:02

Сьогодні, 1 жовтня, в Одесі пройшов комунікаційний тренінг для керівників і прес-секретарів територіальних управлінь Служби судової охорони центрального та південного регіонів держави.

Тренінг, організований Українсько-канадським Проєктом підтримки судової реформи (SJRP), проходив у П’ятому апеляційному адміністративному суді й мав на меті ознайомити співробітників Служби судової охорони з основами та практикою спілкування з мас-медіа, кризовими комунікаціями.

З вітальним словом від імені керівництва SJRP, який уже понад рік підтримує розвиток Служби судової охорони, учасників тренінгу привітала координаторка з питань гендерної політики та судового адміністрування пані Людмила Чернявська, успішного навчання побажала й керівник апарату П’ятого апеляційного адміністративного суду Світлана Плотніцька.

З аспектами та особливостями спілкування з медіа, різними форматами медіа-заходів учасників тренінгу ознайомила експертка зі стратегічних комунікацій та PR Арина Сатовська.

Дуже цікавою була практична частина тренінгу, коли керівники і прес-секретарі територіальних управлінь Служби з м. Києва та Київської області, Вінницької, Запорізької, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей давали коментарі на камеру та відповідали під час імпровізованої прес-конференції не тільки на прості, а й на провокативні питання.

Не менш пізнавальним було заняття, присвячене гендерним аспектам комунікацій із громадськістю та ЗМІ.

– У сучасному демократичному суспільстві кожен керівник державного або правоохоронного органу є публічною особою і має бути готовим до спілкування зі ЗМІ та громадськістю. Тому такі тренінги дуже корисні й дають змогу ознайомитися із сучасними тенденціями комунікацій із мас-медіа, – зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.

Варто додати, що під патронатом Українсько-канадського Проєкту підтримки судової реформи заплановано провести ще низку подібних тренінгів та охопити керівників і прес-секретарів територіальних управлінь Служби судової охорони з усіх 24 областей України.