flag Судова влада України

Чергова, потужна перемога Служби судової охорони

03 травня 2024, 12:40

З 27 по 29 квітня 2024 року у м. Мерсін (Туреччина) проводився чемпіонат Європи та Кубку світу з універсального бою серед дорослих, в якому взяли участь біля 400 учасників з понад 30 країн.

Збірна команда України в розділах “лайт” та “класика” стала абсолютним Чемпіоном в командному заліку та здобула найбільшу кількість нагород в особистих першостях.

До складу національної збірної команди України увійшли співробітники територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області.

У ваговій категорії понад 95 кілограм в розділі “лайт” на Кубку світу заступник начальника (з організації діяльності) територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області полковник Служби судової охорони Дмитро Таргонін виборов 2-е місце, ставши срібним призером.

Спортсмени Служби судової охорони залишаються членами світового спортивного руху і надалі мають наміри брати участь у міжнародних змаганнях та утверджувати імідж України як сильної спортивної держави.